• Cover the mattress LOLITA with frill

Width [cm]
Color number Please type in comments when ordering
450.00
opak To the virus Vault
Shipping within 7-10 working days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0

Zamówienie telefoniczne: +48 601 989 344

Leave your phone

Romantyczny materac Lolita z falbanką świetnie sprawdzi się jako mata do zabawy lub wypoczynku. Pięknie prezentuje się z baldachimami. Dzięki bogatej kolorystyce idealnie wybierzesz swój odcień. Ściągany pokrowiec pozwoli utrzymać materac w czystości.

Materiał: tkanina velvet z lekkim połyskiem, gładka, łatwa w czyszczeniu, miła w dotyku, trudnopalna

Pokrowiec zewnętrzny zdejmowany, zapinany na zamek.

Wypełnienie:

materac piankowy HR 5 cm  

Pianka wysoko elastyczna ( HR)  jest jednym z najlepszych  surowców używanych do produkcji materacy. Po naciśnięciu  pianka wraca do pierwotnego kształtu .Surowiec ten wykorzystywany jest zarówno, jako wkład, jak i warstwa komfortu.

Materiał syntetyczny, jakim jest pianka wysoko elastyczna, nie stanowi pożywki dla chorobotwórczych mikroorganizmów.  Nie wchłaniają kurzu i zanieczyszczeń organicznych, na przykład martwego naskórka, nie tworzy się, więc środowisko do rozwoju szkodliwych żyjątek, takich jak roztocza. Doskonała cyrkulacja powietrza i odprowadzanie wilgoci chronią przed pleśnią, grzybami i bakteriami.

Materiał ten charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową. Cecha ta gwarantuje idealne dostosowanie się powierzchni materaca do ciała. Kręgosłup, bez względu na obraną pozycję, zachowuje naturalne krzywizny, więc mięśnie grzbietowe mogą odpocząć. Materac ugina się tylko w miejscu nacisku, ruch nie przenosi się po powierzchni posłania.

Pianka HR  gwarantuje dobrą cyrkulację powietrza.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question