• Lampa Alva

Symbol : 1716

Seria lamp Alva marki VITA Copenhagen to prosty, lecz intrygujący projekt.Inspiracja prostym kształtem kropli została wykorzystana do stworzenia organicznej struktury klosza.

345.00
Stk. Mit dem Virus Vault
Versand innerhalb 10-14 dni roboczych
Versandpreis 0
Odbiór osobisty 0

Zamówienie telefoniczne: +48 601 989 344

Lassen Sie Ihr Handy

Seria lamp Alva marki VITA Copenhagen to prosty, lecz intrygujący projekt. Inspiracja prostym kształtem kropli została wykorzystana do stworzenia organicznej struktury klosza. Nachodzące na siebie koncentrycznie płatki tworzą przestrzenną, bawiącą się światłem i cieniem formę. W zależności od mocy zastosowanej żarówki można osiągąć jasne bądź bardzo nastrojowe światło.

Co ciekawe, lampę Alva medium złożyć można na 2 sposoby uzyskując lewo- lub prawostronne skręcanie się listków.

Wszystkie produkty VITA są projektowane z prostotą i rozpoznawalnością kształtów. Ideą jest oferowanie produktów w przystępnej cenie, więc dostarczane są rozłożone, do samodzielnego montażu. Ich projekt jest jednak na tyle przemyślany, że zajmuje to maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narządzi ani kleju.

Uwaga! Zestaw nie zawiera zawieszenia. Rekomendujemy dedykowane zawieszenia z kablem w oplocie do wszystkich lamp Vita: kolor biały lub kolor czarny.

Lampa dostępna jest także w wersji Alva mini.

Projekt: Lorenzo Radaelli

Materiał: tworzywo sztuczne

Wymiary: średnica 45 cm, wysokość 45 cm

Kolor: biały

Źródło światła: żarówka E27 max 15W LED (nie dołączona)

Es gibt derzeit keine Kommentare oder Bewertungen für dieses Produkt.
Die Signatur der
E-mail
Stellen Sie eine Frage