• Scarlet Wall Wallpaper

The Symbol : 1149

Fototapeta flizelinowa Scarlet idealna do wnętrz urządzonych w stylu florystycznym lub glamour. Tapeta dostępna w wariantach kolorystycznych: biało-szary lub beżowo-brązowy

370.00 -5% 351.50
By the end of the promotion left :
square meter To the virus Vault
Oblicz ratę

Installment 0% from : / mc

Shipping within 10-14 working days
Shipping price The Lack Of - ask for a quote for transport costs to your country
The Availability Of Duża dostępność

Telephone order: +48 601 989 344

Leave your phone

Fototapeta flizelinowa Scarlet idealna do nowoczesnego wnętrza urządzonego w stylu loftowym.

Cena za 1 rolkę

Rodzaj: tapeta flizelinowa 

Kolory: 35074801 odcień biało-szary, 35074804 odcień beżowo-brązowy

Rozmiar: Rolka 100cm x 300cm (powierzchnia tapetowania 3m2)

Fototapety dopasowujemy indywidualnie do wymiarów ściany, prosimy o wysłanie zapytania przed zakupem na adres order@monkeymachine.pl

Wszystkie nasze tapety sprzedajemy w rolkach o standardowych wymiarach: 100 cm x 300 cm.
Jeśli wysokość waszego pomieszczenia jest mniejsza aniżeli 3 metry, wówczas nadmiar tapety należy w odpowiednim miejscu odciąć.

Natomiast układając obok siebie dwa lub więcej pasów tapety, wystarczy nanieść na ścianę odpowiednią ilość kleju i przyłożyć pasy w odpowiedniej kolejności, pamiętając o połączeniu ich brzegów na styk, tak, aby ich wzór idealnie się ze sobą połączył. Następnie należy je przyciąć, dopasowując ich długość do wysokości ściany.

Dokonując zakupu, możecie wybrać dokładnie taką ilość rolek, jaka jest wam faktycznie potrzebna.
Jeśli szerokość waszej ściany wyniesie np. 4 metry i 12 centymetrów, wówczas możemy przygotować rolkę tapety nawet o niestandardowej szerokości 4,12 metrów. Dzięki temu, dla dodatkowych kilkunastu centymetrów nie będziecie musieli zamawiać kolejnej rolki i zamiast pięciu kupicie tylko cztery. (prosimy o zapytanie PRZED ZAKUPEM)

W trosce o to, aby zamówione przez Was tapety podczas transportu nie uległy uszkodzeniu, pakujemy je w solidne, kartonowe pudła, dołączając do każdej z nich szczegółową instrukcję montażu. 

Podstawowym materiałem nośnym, używanym do produkcji naszych tapet, jest sprowadzana z Niemiec flizelina.

Cechuje ją:

Trwałość - W porównaniu z tapetami papierowymi czy tkaninowymi - tapety flizelinowe Wonderwall charakteryzują się podwyższoną trwałością oraz elastycznością.

Faktura - Do projektowania naszych tapet podchodzimy z pełną odpowiedzialnością. Dokonując wyboru ich faktury chcieliśmy stworzyć atrakcyjny produkt, będący alternatywą do gładkich tapet papierowych. Z drugiej strony faktura naszych tapet jest na tyle neutralna, że nie odwracać uwagi od naniesionego na nie wzoru, a wręcz idealnie się z nim komponuje. Posiada również tę zaletę, że może skryć drobne defekty oraz nierówności ścian. Dzięki temu, przystępując do ich montażu, nie będziecie musieli poświęcić dużo pracy na przygotowanie powierzchni ścian, oszczędzając tym samym swój czas oraz środki.

Ekologia - Tapety Wonderwall nie zawierają chloru, PCW (polichlorku winylu), włókna szklanego ani innych szkodliwych dla człowieka substancji. Nasze tapety odpowiadają najwyższym standardom i wymaganiom stawianym przy produkcji tego typu produktów.

Wytrzymałość - Tapety Wonderwall „nie boją się" wilgoci. W wyniku oddziaływania wody nie deformują się i wysychają zachowując swoją poprzednią strukturę tłoczenia. Dzięki unikalnym właściwościom materiału z jakiego są wyprodukowane, pod ich powierzchnią nigdy nie pojawi się grzyb czy pleśń, mogące wywołać silne reakcje alergiczne.

Wygoda - Tapety Wonderwall przykleja się bardzo łatwo i szybko. Posiadają wysoką odporność na uszkodzenie mechaniczne, jak również są wytrzymałe na wielokrotne zmywanie. Przy pomocy czystej wody i gąbki można z łatwością usunąć z ich powierzchni ewentualne zabrudzenia.

INNE ZALETY:
ECO DRUK
NIETOKSYCZNE
ODPORNE NA UV
ODPORNE NA MYCIE I CZYSZCZENIE
OKRES TRWAŁOŚCI 10 lat
SOLIDNE OPAKOWANIE INSTRUKCJA MONTAŻU

There is currently no comments or ratings for this product.