• Manufacturer - Wonderwall Studio - wallpaper murals of the highest quality

W ofercie sklepu MonkeyMachine.pl znajdziecie wszystkie kolekcje polskiego producenta tapet Wonderwall Studio.

Kolekcja 2022
Hipnotyzująca podróż poprzez krajobrazy, piękno roślin, wizyta w ogrodzie czy na łące, tropikalne liście, zapierające dech w piersiach panoramy, botaniczne plenery – wzory z kolekcji 2022 czerpią całą swoją esencję z przyrody i jej piękna. W asortymencie marki WonderWall Studio znajdziesz designerskie tapety premium z autorskimi grafikami, dzięki którym oryginalne rozwiązania dekoracyjne są w zasięgu twojej ręki. Stwórz z nami swoją wymarzoną przestrzeń ubraną w tapety Wonderwall. Każdy wzór znajdujący się na tapetach producenta Wonderwall Studio to rezultat pracy profesjonalnego zespołu malarzy, rysowników i grafików. Produkty Wonderwall Studio powstają dzięki kompleksowemu zaangażowaniu całego zespołu w proces tworzenia. Cechy charakterystyczne tej marki to miłość do sztuki i pasja do kreowania niezwykłych wnętrz. Świat wzorów od WonderWall to jedyna w swoim rodzaju autorska kompilacja oryginalnych kształtów i kolorów, zmieniająca każdą przestrzeń w wyjątkową.

Kolekcja 2021
Kolor, kolor i raz jeszcze kolor – takie założenie charakteryzuje kolekcję WonderWall 2021. Proponujemy wyjątkowe grafiki ścienne, które w oparciu o dominującą rolę barw, zapewnią nowoczesne i oryginalne rozwiązania dekoracyjne. Tym razem projekty WonderWall Studio wyróżnia silna, kolorystyczna ekspresja. Nasze wzory nie tylko doskonale uzupełnią każde wnętrze, ale stworzą na ścianie obrazy o niezwykłej sile emocjonalnego wyrazu.

Kolekcja 2020
kolekcja WonderWall 2020 to zaproszenie do niezwykłego świata złożonego z wysublimowanej, uwodzącej zmysły symfonii kształtów i kolorów. Proponujemy w nim szeroki wybór odważnych grafik ściennych, które podkreślą indywidualny charakter każdego pomieszczenia. Kolekcja zawiera różnorodne stylistycznie motywy, zaczynając od wzorów celebrujących naturę, poprzez cykl nawiązań do trendów obecnych w sztuce, a kończąc na oryginalnych wzorach skrojonych pod najbardziej wymagające gusta. Nasze tapety przekształcają i personalizują przestrzeń, inspirują, wywołują emocje a jednocześnie są przykładem nowoczesnego designu odwołującego się do światowych trendów. 

Kolekcja 2019
Kolekcja tapet od Wonderwall Studio 2019 to migotliwa mozaika złożona z najróżniejszych emocji, uczuć, wspomnień i marzeń. Zachęca, by wyruszyć w podróż do miejsc bliskich i dalekich – tych, które znajdziemy na mapie oraz takich, co istnieją tylko w sercu, pamięci lub fantazji. Co ważne, nie trzeba przy tym przekraczać drzwi własnego mieszkania. Różnorodność stylistyczna, wielość motywów i bogactwo kolorystyczne pozwolą znaleźć w kolekcji propozycję skrojoną na miarę gustu, wrażliwości, potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu, jeśli tylko zechcesz, na ścianie salonu, sypialni czy kuchni powstanie coś więcej niż zwykła dekoracja – będzie to odbicie cząstki Twojej duszy.