• Lampa CONIA biała

Symbol : 282

Lampa Conia to młodsza siostra lampy Silvia , z którą tworzą niezwykle interesujący duet. Intrygująca forma, prosta linia i skandynawski charakter to niepowtarzalny klimat w niejednym wnętrzu. 

435.00
Stk. Mit dem Virus Vault
Oblicz ratę

Rate 0% von : / mc

Versand innerhalb 10-14 dni roboczych
Versandpreis Der Mangel an

Zamówienie telefoniczne: +48 601 989 344

Lassen Sie Ihr Handy

Lampa Conia to młodsza siostra lampy Silvia, z którą tworzą niezwykle interesujący duet. Intrygująca forma, prosta linia i skandynawski charakter to niepowtarzalny klimat w niejednym wnętrzu.

Wszystkie produkty VITA są projektowane z prostotą i rozpoznawalnością kształtów. Ideą jest oferowanie produktów w przystępnej cenie, więc dostarczane są rozłożone, do samodzielnego montażu. Ich projekt jest jednak na tyle przemyślany, że zajmuje to maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narządzi ani kleju. 

Uwaga! Zestaw nie zawiera zawieszenia. Rekomendujemy dedykowane zawieszenia z kablem w oplocie do wszystkich lamp Vita: kolor biały lub kolor czarny.

Lampa dostępna jest także w kolorze biel & miedź , mosiądz oraz w wersji mini. Może być stosowana jako lampa wisząca oraz podłogowa lub stołowa po zamontowaniu na dowolnej podstawie ze standardowym gwintem.

Projekt: William Ravn & Søren Christensen

Materiał: tworzywo sztuczne

Wymiary: średnica 40 cm, wysokość 50 cm

Kolor: biel & miedź

Źródło światła: żarówka E27 max 60W lub odpowiednik żarówki energooszczędne

VIDEO - instrukcja montażu: klik

Es gibt derzeit keine Kommentare oder Bewertungen für dieses Produkt.
Die Signatur der
E-Mail
Stellen Sie eine Frage